Kamu Haberleri

23. Dönem POMEM Mülakat Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 23. Dönem POMEM mülakat tarihlerinin ve yerlerinin belli olduğunu duyurdu. Polis Akademisi Başkanlığı’nca yayımlanan duyuru metni detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

23. POMEM MÜLAKAT YERLERİ VE TARİHLERİ

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyurusunda, adayların mülakat sınavı giriş bilgilerine kurumun web sayfası üzerinde yer alan sonuç açıklama sistemi üzerinden öğrenebilecekleri açıklandı. İşte 23. Dönem POMEM mülakatlarında dair yayımlanan duyuru.

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı.

23. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Mülakat Sınavına gelirken “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanı”nın aslını yanlarında getireceklerdir.Ayrıca Sınav Giriş Belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile sınav yerinde hazır bulunacaklardır.  

Mülakat Sınavı sonuçları ileriki bir tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Adayların Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

23. Dönem POMEM mülakat bilgileri için TIKLAYINIZ

POMEM Duyurularından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir