Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personelin Karşılıklı Yer Değiştirmesine İlişkin Liste Yayınlandı

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile becayiş başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan basın açıklamasında, bakanlığın taşra teşkilatında görevli sözleşmeli personellerin karşılıklı yer değiştirme sonuçlarının değerlendirildiği ve sonuçlara dair listenin yayımlandığı bildirildi. 

ADALET BAKANLIĞI BECAYİŞ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, karşılıklı yer değiştirme listelerinde adı olan personellerin işlemlerinin yapılacağını ve personellere ayrı bir tebligatta bulunulmayacağı ifade edildi. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuru metni şu şekilde,

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Becayiş Duyurusu

Bakanlığımız Taşra Teşkilatında Görevli Sözleşmeli Personelin Karşılıklı Yer Değiştirme Sonucuna İlişkin Duyuru

Bakanlığımız Taşra teşkilatında görevli zabıt kâtibi, mübaşir, hizmetli, teknisyen, şoför ve benzeri unvanlarda 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi kapsamında görev yapan sözleşmeli personelin karşılıklı yer değiştirme talepleri değerlendirilmiş olup, belirlenen kriterlere göre karşılıklı yer değişikliği gerçekleştirilen personele ilişkin liste ekte yayımlanmıştır.

Listede ismi bulunmayan personelin karşılıklı yer değiştirme talepleri gerçekleştirelememiş olup bu personele ayrıca bildirimde bulunulmayacaktır. Karşılıklı yer değiştirmesi yapılan personelin tebligatları ayrıca gönderilecek olup, tebligatların tebliğinden itibaren ilgililer görevlerinden ayrılabileceklerdir.

Karşılıklı Yer Değişikliği Gerçekleştirilen Sözleşmeli Personele İlişkin Liste İçin TIKLAYINIZ

Kamu Haberlerinden Haberdar Olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir