Kamu Haberleri

Aile Hekimleri de Ek Gösterge Talep Ediyorlar

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF Başkanı Dr. Şenol Atakan yapmış olduğu bir açıklamasında Aile Hekimlerine de ek gösterge getirilmesini talep etti. Bu kapsamda yapmış olduğu konuşmasında AHEF Başkanı Şenol Atakan henüz bu konuda bir çalışma olmadığını vurgulayarak aile hekimleri içinde düzenleme talep etti.

AİLE HEKİMLERİ DE EK GÖSTERGE İSTİYOR 

Aile Hekimlerine ek gösterge verilmesi adına Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF Başkanı Dr. Şenol Atakan tarafından yapılan açıklamalarda sağlık çalışanlarına yönelik atılan ek gösterge çalışmasına değinildi. Bu çalışmaların olumlu olduğunu ifade eden AHEF Başkanı bu çalışmalara muhakkak aile hekimlerinin de dahil edilmesi gerektiğini ifade etti. 

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF Başkanı Dr. Şenol Atakan’ın bu konuda yapmış olduğu konuşması şu şekilde.

”Sağlık çalışanlarımız için planlanan ek gösterge ile ücret artışı sağlanması olması gereken çok önemli bir çalışma. Ancak bu çalışma içerisine muhakkak aile hekimlerimizin de alınması gerekiyor. Zira enflasyon ve benzeri sebeplerle yaşanan fiyat artışlarından sadece sağlık çalışanlarımız içinde aile hekimlerimiz de etkilenmektedir. Aile hekimlerimizin de ek göstergesinin aynı oranda artması 3600’den 5000 seviyesine gelmesi gerekiyor”

Kamu Haberlerinden haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir