Kamu Haberleri

Anadolu Üniversitesi AÖF Fakültesi Dönem Sonu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile dönem sonu sınav giriş belgelerinin yayımlandığını duyurdu. 

Üniversite tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca dönem sonu sınav giriş belgesine ulaşmak isteyen adayların, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi üzerinde yer alan öğrenci otomasyon bölümünden belgelerine erişim sağlayabilecekleri duyuruldu. 

AÖF DÖNEM SONU SINAVLARI

Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren AÖF güz dönemi final sınav tarihleri Anadolu Üniversitesi tarafından adaylara duyurulmuştu. Bu kapsamda AÖF sınavlarına girecek adaylar için yapılan açıklamada, AÖF Güz Dönemi Dönem sonu sınavları 12-13 Ocak tarihlerinde uygulanacağı bildirilmişti. 

Sınava katılacak adaylar için önemli bilgiler; Sınava girebilmeniz için gerekli olan “Sınav Giriş Belgesi” ve “Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik” (Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart) belgelerinizi sınava gitmeden önce mutlaka hazırlayın. Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmamaktadır.
 

AÖF Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir