Kamu Haberleri

Çalışma Bakanı Selçuk’tan Kamu Personeline Ek Gösterge Açıklaması

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personellerin merakla beklediği 3600 ek gösterge konusunda hükümetten bir açıklama daha geldi. 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan açıklamada ek gösterge sürecine dair çalışmaların devam ettiği bilgisi verildi. İşte detaylar,

EK GÖSTERGE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamu kurumlarında görevli bazı meslek grupları için e gösterge verileceği açıklanmıştı. Bu kapsamda hükümet tarafından bu konu ile ilgili çalışmalar yapılıyordu. Bu çalışmalara dair Çalışma Bakanı Selçuk’tan son dakika açıklaması geldi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yapmış olduğu ek gösterge açıklamasında çalışmaların sürdüğünü ifade ederek şu bilgileri verdi. “3600 ek gösterge çalışmalarımız Devlet Personel Başkanlığı ve Bakanlıklarımızla devam ediyor” 

Ek Gösterge konusuna dair son açıklama ise Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan gelmişti. İbrahim Kalın Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yapmış olduğu açıklamasında “Çalışma yürütülüyor. Henüz bir tarih yok. Tek paket olacak” demişti.

Ek Gösterge Gelişmelerinden haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir