Kamu Haberleri

Diyanet İşleri Başkanlığı İlçe Müftülüğü Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen İlçe Müftülüğü Sözlü Sınavlarına ilişkin sonuçlar ilan edildi. Kurumun resmi web sayfası üzerinden yapılan açıklamada, sözlü sınavlara katılan adayların sözlü sınav sonuçlarına Diyanet İşleri Başkanlığı’nın sonuç açıklama sayfası üzerinden erişim sağlayabilecekleri bildirildi. 

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metni ve detaylarını Kamu İlanları olarak sizlere aşağıda aktarıyoruz.

DİB SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın söz konusu sınav sonuçlarına dair yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında ayrıca sözlü sınav sonucu başarılı olan adayların yapacakları işlemlerin süreçlerine dair de bilgiler verildi.

”2018 Yılı İlçe Müftülüğü (Sözlü) Sınavı’na (2018-II) katılan adaylar sınav sonuçlarını kullanıcı hesapları vasıtasıyla https://dibbys.diyanet.gov.tr internet adresinden öğrenebileceklerdir. Tercih işlemleri 11/02/2019 tarihinde başlayacaktır. Atama ve tercih işlemlerine ilişkin diğer hususlar Başkanlığımız Atama I Daire Başkanlığı tarafından daha sonra ilan edilecektir. İlgililere duyurulur.”

Kamu Gündeminden ve Kamu Kurumlarının yayımladıkları duyurulardan anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir