Kamu Haberleri

EKPSS İle KYK’ya Atanan Adaylara İlişkin Duyuru

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Kredi Yurtlar Kurumu kendisine ait web sayfası üzerinden 2018/2 EKPSS/Kura ile Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Klavuzunun yerleştirme sonuçlarına göre kurum bünyesine ataması yapılan adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. 

KYK tarafından yayımlanan duyuru metninde EKPSS ile ataması yapılan adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemler ile evrak teslim sürecine dair bilgi verildi. 

KYK tarafından yayımlanan duyuru metni ve detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

KYK TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

2018/2 EKPSS/Kura ile Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Klavuzunun yerleştirme sonuçların duyurulmasına ilişkin 7 nci maddesinde “… bir kadroya yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildiği kuruma başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini yerleştirildiği kurumdan öğreneceklerdir.” denilmekte olup, bu sebeple adaylara Kurumumuz tarafından ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

Adayların 11/01/2019 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda yazılı olan atamaya esas belgeleri elden teslim etmeleri veya posta yoluyla Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Söğütözü Mh. 2176 Sk. No:25 Çankaya / ANKARA adresine göndermeleri gerekmektedir.

2018/2 EKPSS/Kura ile Engelli Memur Yerleştirme Tercih Klavuzunun 8 inci maddesi uyarınca yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan veya başvuru bilgi formuyla birlikte atamaya esas belgeleri 11/01/2019 tarihi mesai bitimi itibariyle elden teslim etmeyen yada göndermeyen adayların atamaları yapılmayacaktır. (11/01/2019 tarihinde iadeli taahhütlü olarak postaya verilen evraklar da Kurumumuzca kabul edilecektir.)

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir