Kamu Haberleri

İSKİ, TİSKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı Sonuçları Açıklanıyor

İSKİ, TİSKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapacaklarını açıklamışlardı. Söz konusu alım ilanlarında yer alan Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri, VHKİ ve diğer kadrolara başvuruda bulunan adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını bekliyorlar. Kamuilanlari.com olarak bizlerde sizlere bu kurumlar tarafından başvuru sonuçlarına ilişkin yapılan açıklamaları aktarıyoruz. 

İSKİ, TİSKİ, TRABZON BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI SONUÇLARI

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) yayımladığı bir ilan ile 461 memur alımı yapacağını ilan etmişti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru süreci 10 Aralık tarihinde ona sona ermişti. İSKİ tarafından yapılan açıklamaya göre ilana başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçları 17 Aralık tarihji itribariyle açıklanacak. İSKİ ilanında yer alan kadrolar ise şöyleydi, Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen.

Bu ilanın yanında TİSKİ 51 personel alımı yapacağını duyurmuştu. TİSKİ tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ise 2 Kimyager, 14 Mühendis, 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 7 Teknisyen, 2 Memur ve 5 Tekniker. Ayrıca Trabzon Büyükşehir Belediyesi de bir ilan yayımlamış ve 170 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı yapacağını duyurmuştu. 

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANIYOR

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ),  Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan toplam 682 personel alım ilanına başvurular 17 Aralık tarihinde açıklanacak. Söz konusu belediyeler tarafından yayımlanan duyuruları adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden öğrenebilecekler. İSKİ personel alımı başvuru sonuçları; basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden, TİSKİ Genel Müdürlüğü başvuru sonuçları kurumun web sayfasından ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi 170 Memur alımı başvuru sonuçları ise trabzon.bel.tr adresinden öğrenilebilinecek. 

Başvuru sonuçları açıklandığında anında haberdar olmak için mobil uygulamamız telefonunuza indirin. 

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir