Kamu Haberleri

İŞKUR’dan Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yedek Yerleştirme Duyurusu

İŞKUR tarafından geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen sözleşmeli Büro Personeli alımı konusunda kurumdan bir duyuru daha geldi. 

İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda ilgili kadro için yedek yerleştirme yapıldığı ve ataması yapılan adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

İŞKUR’DAN YEDEK YERLEŞTİRME DUYURUSU

İŞKUR tarafından yayımlanan duyuru metninde yedek yerleştirmelere dair yapılan açıklamada, ”21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli Büro Personeli ilanı sonucu asıl olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin liste ekte açıklanmıştır.”

Yayımlanan duyuruda ayrıca yedek yerleştirmesi yapılan adayların bundan sonraki süreçte yapacakları işlemlere dair de bilgiler verildi. Bu kapsamda adayların duyuru metninde belirtilen belgeleri, 25 Ocak 2019 Cuma mesai bitimine kadar İsimleri hizasinda belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerektiği ve bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedecekleri bildirildi. 

Evrak Listesi; Dilekçe, Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği, KPSS sonuç belgesi. Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu Adli sicil kaydı.

Yedek Listesi için TIKLAYINIZ

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir