Kamu Haberleri

İŞKUR İstihdam Yardımcısı Mülakatına Katılacak Adayları Açıkladı

Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile istihdam uzman yardımcısı kadrosuna yapılacak adaylardan mülakatlara kazanan adayların listesinin belli olduğunu açıkladı. İŞKUR açıklamasında ayrıca mülakata katılacak adayların hangi işlemleri yapmaları gerektiği hakkında da bilgi verdi. 

İŞKUR’DAN MÜLAKAT DUYURUSU

Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sayfası üzerinden, ”İstihdam Uzman Yardımcısı Alımı Mülakatına Katılacakların Listesi” başlığı ile yayımlanan açıklamada sözlü sınava girecek adayların yer ve zaman bilgileri de paylaşıldı. Kurum yapmış olduğu açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

”Kurumumuz merkez birimlerinde istihdam edilmek üzere 35 (otuzbeş) İstihdam Uzman Yardımcısı alımı için mülakata katılmaya hak kazananların sınav tarihi ve saatlerini gösterir liste aşağıda belirtilmiştir. Mülakat Yeri: Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kat: 1 Makam Toplantı Salonu Mülakat Yeri Adresi: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No: 42 Yenimahalle/ANKARA”

Sözlü sınav tarihleri ise 11 Şubat tarihinde başlıyor ve 16 Şubat tarihine kadar devam edecek. Sözlü sınav listeleri için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir