Kamu Haberleri

KGM 662 Personel Alımı Güvenlik Soruşturması Sonuçları 6 Aydır Açıklanmadı

Hatırlanacağı üzere Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) yaz aylarının ortasında bir ilan yayımlamış ve çeşitli kadrolarda personel alımları yapacağını duyurmuştu. KGM tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarının açıklamasının ardından atamalara ilişkin diğer süreçleri izlediler. 

Bu kapsamda 10 Temmuz s2018 tarihinde ilana çıkan adayların atama işlemleri 26 Temmuz tarihinde ilan edildi. Bundan sonra Ağustos ayı içerisinde Karayolları Genel Müdürlüğü’ne evrak teslim işlemi yapan adaylar güvenlik soruşturmasını sonuçlarını beklemeye başladılar. Söz konusu evrak teslim işlemlerinin Ağustos ayında tamamlanmasının ardından hala güvenlik soruşturması sonuçlarını bekleyen adaylar KGM’nin artık sonuçları ilan etmesini talep ediyorlar. 

6 aylık uzun bir sürecin geçmiş olmasına rağmen güvenlik soruşturmasını sonuçlarının tamamlanamadığını belirten adaylar bu konuda net bir açıklama yapılmamasından da şikayetçiler. 

SONUÇLAR AÇIKLANSIN TALEBİ

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından evrak tesliminde bulunan adaylar sitemize yapmış oldukları geri bildirimlerle sürecin tamamlanmasını ve atama işlemlerinin sonuna gelinmesini talep ediyorlar. Uzun süredir beklemekten mağdur olduklarını dile getiren adaylar sürecin tamamlanmasını istiyorlar. 

KGM Sonuçları Açıklamalıdır

Kamuilanlari.com olarak adayların bu taleplerini dile getirerek Karayolları Genel Müdürlüğü’nün (KGM) 662 personel alımı kapsamında gerçekleştirilen güvenlik soruşturması sonuçlarını biran önce açıklaması gerektiğini belirtiyoruz.

Sonuçları Açıklanır Açıklanmaz Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir