Kamu Haberleri

Komiser Yardımcısı Adayı Yedek Yerleştirme Sonuçları Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden 2018 Yılı 4. Dönem Lisans Mezunu Komiser Yardımcısı Adayı 6. yedek yerleştirme sonuçlarını açıkladığını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan duyuruda yedek yerleştirmesi yapılan adayların sıraları ve yapmaları gereken işlemlere dair bilgi verildi. 

6. YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI DUYURU

Polis Akademisi Başkanlığı yerleştimesi yapılan adaylara ilişkin yayımladığı duyurusunda, ”2018 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 6.Yedek Planlamasında müracaat sırası gelen yedek adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 14/01/2019 Pazartesi günü saat 17.00’a kadar Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müracaat sırası gelmeyen adayların 7.Yedek planlamasını www.pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir. NOT * Erkeklerde 333. Yedek adaydan 342. Yedek adaya (342. Yedek aday dahil) kadar müracaat sırası gelmiştir.” açıklamasında bulundu.

Adayların ilan edilen tarih içinde aşağıda yer alan evrak ve eşyalarla ilgili birimde hazır olmaları gerektiği ifade edildi.

Gerekli Evrak ve Eşyalar

10 Adet Biyometrik Fotoğraf (sakalsız ve bıyıksız son iki ay içerisinde çekilmiş), 2 Adet Noterden tasdikli Lisans Diploması Fotokopisi ve kazandı belgesi çıktısı, 2 Adet Lise Diploma Fotokopisi 4. Adet düz lacivert renk kumaş pantolon,  2 Adet Mavi Gömlek 6. Düz desensiz tek renk lacivert kravat, Siyah Ayakkabı (eğitim esnasında kullanılacağı için esnek ve rahat olmasına dikkat edilmesi), Siyah Mont (Hava Koşulları Dikkate Alınarak), Eşofman Takımı ile Spor Ayakkabısı (Siyah veya Lacivert Tek Renk), Terlik (Mavi veya Siyah Tek Renk), Yeteri kadar Siyah Çorap, Pijama Takımı, şampuan,banyo ve el sabunu,banyo ve el havlusu ile tıraş malzemeleri, Kış mevsimi olması dolayısıyla alt-üst siyah termal içlik.

Adaylar söz konusu duyuruya kurumun resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir