Kamu Haberleri

KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 Göreve Başlama İşlemleri Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metninde, bakanlık bünyesinde KPSS–2018/4 ve KPSS–2018/5 ile göreve başlayacak adaylara yönelik açıklamalar yapıldı. 

Bu adayların evrak teslim sürecinde yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN GÖREVE BAŞLAMA DUYURUSU

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan duyuruda, adayların evrak teslimlerini hangi tarihlerde yapacakları bildirildi. Ayrıca özel durumları bulunan adayların da bu süreçte nasıl bir yol izleyeceklerine dair açıklamalar yer aldı. 

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru

KPSS-2018/4 ve KPSS-2018/5 sonuçlarına göre istihdam edilecek sözleşmeli sağlık personeline ilişkin atama işlemlerinin, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacağı duyurulmuştu. Bu kapsamda güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi il sağlık müdürlüklerimize gönderilmiştir. Sözleşmeli sağlık personeli adaylarının göreve başlama taleplerini içeren başvuruları, Ek-3’de belirtilen şekilde ilgili birimlerimizde kurulan komisyonlar tarafından alınacak, göreve başlama işlemleri aşağıda belirtilen şekilde yapılacaktır.

Göreve başlama işlemlerine ilişkin başvurular31.01.2019 – 21.02.2019 tarihleri arasında alınacaktır. Adayların bu süre içinde, istenen belgelerle birlikte Ek-3’de belirtilen birimlerimizde kurulan komisyonlara başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Duyuru metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir