Kamu Haberleri

MSB 165 Memur Alımı Başvuruları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile 165 memur alımı yapacağını ilan etmişti. Ocak ayı başında başlayan başvuru süreci ise 15 Şubat tarihinde sona erdi. Çok çeşitli kadrolarda gerçekleştirilen sivil memur alım ilanı için KPSS’ye giren her aday başvuruda bulunabildi. 

Söz konusu 165 memur alımı ise, ”Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen.” pozisyonlarından yapıldı. 

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında memur olarak istihdam edilmek üzere alınacak olan sivil memur alım takvimine göre başvuru sonuçları 18 Mart tarihinden sonra açıklanacak. Milli Savunma Bakanlığı bu konuda yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi. Başvuru ve sınavlar için çağrılacak adayların genel ağ (İnternet) üzerinden yayımlanması: 18 Mart 2019’dan sonra. 

MSB sivil memur alım ilanına başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarını Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı’nın web sayfasından takip edecekler. Kamuilanlari.com olarak bizlerde başvuru sonuçları açıklandığı anda sizlere duyuracağız.

Başvuru sonuçları açıklandığı anda haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir