Kamu Haberleri

MSB İşçi Alımı Sonuçlarına İtiraz Değerlendirmesi Açıklandı

Hatırlanacağı üzere Milli Savunma Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile işçi alımı yapacağını duyurmuş ve adaylardan başvuruları kabul etmişti. MSB tarafından yayımlanan ilana başvurda bulunan adaylar için sonuçlar açıklanmıştı. 

Söz konusu sonuçlara itiraz eden adaylar için ise Milli Savunma Bakanlığı yeni bir duyuru yayımladı. MSB tarafından yayımlanan duyuru metninde işçi alımı sonuçlarına itiraz eden adayların itirazlarının değerlendirildiği ve sonuçlarının belli olduğu açıklandı. 

İtiraz eden adaylara yönelik yapılan açıklamada, adayların itiraz sonuçlarına MSB’nin web sayfası üzerinden ulaşabilecekleri bildirildi. 

MSB TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU METNİ

İŞÇİ ALIM SINAVI SONUÇLARINA YAPILMIŞ OLAN İTİRAZLARA İLİŞKİN DEĞERLENDİRMELER SONUÇLANDIRILMIŞTIR

Millî Savunma Bakanlığına bağlı askeri fabrikalar ve tersanelerde 05-22 Kasım 2018 tarihinde yapılan açıktan işçi alım sınavı sonuçlarına itiraz etmiş adaylar, itirazlarına ilişkin değerlendirme sonuçlarını, aşağıda belirtilen linkten T.C Kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebilecekleridir. Bu ilan ilgililere tebligat niteliğinde olup işçi alım sınav sonucuna itiraz eden adayların itirazlarına ilişkin değerlendirme sonuçları ile ilgili olarak başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

İtiraz sonuçlarını görüntülemek isteyen adaylar, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) web adresi üzerinden erişim sağlayabilirler.

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir