Kamu Haberleri

Ocak 2019 Memurların Zamlı Maaş Bordroları Yayımlandı

Devlet kurumların görevli olarak çalışan kamu personellerinin 2019 Ocak ayı zamlı maaş bordları yayımlandı. E-Bordro üzerinden yayımlanan zamlı maaş bordrolarını kamu persnellerini e- Bordro sorgulama üzerinden  görüntüleyebiliyorlar. 

OCAK AYI ZAMLI MAAŞ BORDOLARI YAYIMLANDI

Kamu kurumlarında görevli personeller için e-Bordro özellikle maaş dönemlerinde sık sık gündeme geliyor. e-Bordro üzerinde kamu personellerinin kendisine ait bilgilerinin yanında aldığı net ve brüt maaş, sigorta prim ödemeniz, maaşınızdaki kesintiler gibi bilgiler bulunuyor. Peki, zellikle zam dönemlerinde maaş bordrosu internet üzerinden sıklıkla araştırılan e-Bordro görüntüleme nasıl yapılır? İşte detaylar,

E-Bordro Sorgulama

e-Bordro bilgilerini görüntelemek isteyen memurlar bu sisteme e-Devlet üzerinden ulaşıyorlar. Memurlar e-Devlet sistemine kendilerine ait T.C. numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra e hizmetler kısmından Maliye Bakanlığı başlığı altında e- Bordro hizmetini görüntüleyebilir, yıl ve ay seçimi yaparak sorgulama yapılabilirler. Bunun için kullanabileceğiniz web sayfası adresi ise şu şekilde; https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama İsterseniz maaş bordronuzu yine aynı sayfada yer alan “Yazdır” butonu yardımıyla yazdırabilirsiniz.

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir