Kamu Haberleri

Öğretmenlerin Mazeret Tayini Tercihleri Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. MEB tarafından yayımlanan duyuruda mazaret tayini işlemlerinde bulunacak öğretmenler için tercih işlemlerinin başladığı bildirildi. 

MEB tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca tercih işlemlerinin ne zamana kadar devam edeceği konusunda da bilgi verildi. İşte MEB Personel Genel Müdürlüğü tarafından ”2019 Yarıyıl Tatili Kadrolu Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Tercih İşlemleri” başlıklı duyuru detayları,

”2019 Yarıyıl Tatili Kadrolu Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Tercih İşlemleri”
Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan duyuruda, tercih işlemlerinin başladığı bildirildi. Bu kapsamda öğretmenlerin 16 Ocak tarihine kadar mazaret tayini tercih işlemlerini yapabilecekleri de açıklandı. Tercih işlemlerini MEB üzerinden tamamlayan öğretmenlerin sonuçları 18 Ocak tarihinde açıklanacak.

2019 yarıyıl tatili kadrolu öğretmenlerin aile birliği, sağlıi can güvenliği, mazaretleri ve engellilik Durumu ile Diğer Nedenlere bağlı yer değiştirme tercih işlemlerine dair tüm bilgilere ulaşmak için TIKLAYINIZ
 

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir