Kamu Haberleri

ÖSYM 2018-İSG (2. Dönem) Sınav Sonuçlarını Açıkladı

ÖSYM Başkanlığı internet sayfası üzerinden İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı hakkında bir duyuru yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan duyuruda 2018-İSG (2. Dönem) Sınav Sonuçlarının belli olduğunu duyurdu.

ÖSYM’DEN İSG 2. SINAV SONUÇ DUYURUSU

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2. Dönem Sınavı değerlendirmelerinin tamamlandığı bildirilerek ilgili adayların sonuçlara kurumun resmi web sayfası üzerinden öğrenebilecekleri açıkladı. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuru sonuç açıklama duyuru metnini sizlere aşağıda aktarıyoruz.

ÖSYM Başkanlığı’nca Yayımlanan Duyuru

İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 2018-İSG (2. Dönem) Sınav Sonuçları Açıklandı

15 Aralık 2018 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2. Dönem Sınavının (2018-İSG-2. Dönem) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 10 Ocak 2019 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Adaylar sınav sonuçlarına kurumun web sayfası üzerinden ulaşabilirler.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir