Kamu Haberleri

PTT 1100 Personel Alımı İle İlgili Başvuru Süreci Duyurusu

PTT’nin iştiraki olan PTTPAL yayımladığı bir duyuru ile iki farklı pozisyonda 1100 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında Güvenlik Görevlisi ve Operasyon Görevlisi pozisyonlarına yapılacağı açıklanan alımlar için başvuru sürecinin başlaması bekleniyordu. 

Kurum konuya ilişkin son dakika açıklamasında bulunarak 1100 personel alımı başvuru sürecini bekleyen adayları bilgilendirdi. İşte PTTPAL tarafından yayımlanan basın açıklaması

PTTPAL 1100 PERSONEL ALIMI BAŞVURU SÜRECİNE DAİR AÇIKLAMA

“PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, yüzde 100 PTT A.Ş. İştiraki olarak nakit taşıma hizmetleri (banka ve finans kurumları, kuyumculuk ve mücevherat, perakende zincirleri, kamu  kurumları, eğlence ve spor aktivite şirketleri vb.), nakit işleme hizmetleri (banknot işleme, madeni para işleme, ATM nakit hazırlama ve kasalama), ATM hizmetleri (nakit ikmal ve nakit zarf toplama, diğer teknik ve operasyonel hizmetler), değerli kargo lojistik hizmetleri kapsamında para ve değerli taşların taşınması ve pazarlanmasına yönelik faaliyet yürütmek üzere kurulmuştur.

Yürütmekte olduğumuz ve kısa vadede gerçekleştireceğimiz projelere yönelik acil insan kaynağı ihtiyacına binaen iş ilanına çıkılmıştır ancak yeni faaliyete geçen İştirak Şirketimizin yapılanma, şubeleşme ve yatırım süreçlerini planlama aşaması devam etmekte olduğundan personel alımına ilişkin söz konusu ilan geçici bir süreliğine ertelenmiştir.PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin bundan sonra yapacağı işe alımlarda, süreçlerin İştirak Şirketimizin vermiş olduğu ilan ve kanallar üzerinden takip edilmesi gerekmektedir.”

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANIR?

PTTPAL tarafından yayımlanan basın açıklamasının ardından binlerce aday ilanın ne zaman yayımlanacağını merak ediyor. PTT konuya dair açıklamasında PTTPAL tarafından yayımlanacak duyuruların takip edilmesi gerektiğini bildirdi. İlan yayımlandığı anda Kamuilanlari.com olarak sizlerle paylaşacağız.

PTT Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir