Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı 2019 İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kura Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2019 Yılı Ocak Dönemi isteğe bağlı  iller arası yer değiştirme atanma kurası sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru ve listelere dair bilgiler şu şekilde,

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN YER DEĞİŞTİRME DUYURUSU

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda isteğe bağlı yer değiştirme başvurularının incelendiğini duyurdu. Hizmet puanlarına göre yapılan değerlendirme sonuçlarının, itirazların ve itiraz sonuçlarının yapılan değerlendirmeler sonucu ise listelerin belirlendiği aktarıldı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan 2019 Yılı Ocak Dönemi isteğe bağlı  iller arası yer değiştirme atanma kurası sonuç duyurusu.

Başvuru sahiplerinin hizmet puanları 01.01.2019 tarihi itibari ile yeniden hesaplanmış olup başvuru ekranlarına yansıtılmıştır. Hesaplanan hizmet puanına itirazı olanlar veya başvurusu ret edilenler, 14.01.2019 tarihinden itibaren 15.01.2019 tarihi saat 18:00’e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden itiraz edebileceklerdir.

2019 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için Hizmet Puanı İtirazları ve Başvuruları Ret Edilenler Hakkında Duyuru için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir