Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı 6 Bin 409 Personel Alımı Kura Sonuçları Belli Oluyor

Sağlık Bakanlığı bünyesine alımı gerçekleştirilecek olan 6 bin 409 sağlık personeli alımı için kura sonuçları bekleniyor. İŞKUR tarafından adaylara gönderilen kısa mesajla kuraya katılacak adaylar açıklanmış ve kura listeleri belli olmuştu. 

Adaylar şimdi İŞKUR trafından gerçekleştirilecek olan kusa işlemlerine dair detayları merak ediyorlar. Kamuilanlari.com olarak detayları ile haberimizde paylaşıyoruz. 

KURA SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK

KPSS puanıyla ilgili kadrolara başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçları İŞKUR tarafından belirlenerek Sağlık Bakanlığına bildirilen münhal kadronun dört katı aday listeleri Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün www.yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek.

Sağlık Bakanlığı personel alım ilanında yer alan ve kura ile belirlenecek adayların sonuçları ise 15 Ocak tarihinde çekilecek kura sonucu belirlenecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Sağlık Bakanlığı’nca yayımlanan ve bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, elektrikçi (genel), güvenlik görevlisi (silahsız), klinik destek elemanı (hastane), şoför (yolcu taşıma), veri giriş kontrol işletmeni ve yardımcı klinik elemanı ambulans sürücüsü, hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi kadrolarından alım yapılacak olan ilanlara adaylar başvurularını 4 Ocak tarihine kadar yaptılar. 

Sağlık Bakanlığı Personel Alımları İle İlgili Tüm Gelişmeler için Bizleri Takip Edin

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com (ÖZEL HABER – AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN ALINTILANAMAZ)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir